איך עורך דין ירושה יכול לסייע למשפחה בתהליך הרגיש?

אם אתם חווים פטירה של אדם קרוב, אתם בטח נמצאים במצב רגשי עדין ביותר. מלבד זאת, גם הסובבים אתכם כמו אחים ואחיות, הורים וקרובי משפחה, הופכים לרגישים במיוחד משום שמוות של אדם קרוב זה דבר שלא קל להתמודד עמו. 

לאחר סידורי הקבורה והלוויה, ולאחר קיום כל הטקסים הדרושים להתמודדות עם הפטירה מגיע בדרך כלל החלק של הירושה. 

כאשר יש רכוש רב או נכסים – המצב יכול להפוך לרגיש במיוחד ובמקרים כאלה כדאי להתייעץ עם עורך דין ירושה. 

אבל כיצד איש המקצוע הזה יסייע לכם?

עורך דין ירושה הוא אדם שיש לו ניסיון בעריכת צוואות, ניהול עיזבונות וגישור בין יורשים. המשפטן המנוסה הזה יוכל לייעץ לכם, ללוות אתכם בתהליכים של חלוקת ירושה ולסייע משפטית בסכסוכים כאלה ואחרים. 

לצעירנו לעיתים עם גילוי פרטי הירושה מתגלים לא מעט חילוקי דעת בין יורשים, לכן חשוב שאיש מקצוע כמו עורך דין ירושה יסייע בהבנת הזכויות של היורשים, בהכרות עם חלוקת נכסים וכספים ובניתוח צוואות ומימוש צוואות בהתאם לחוקי הירושה של מדינת ישראל. 

עורך דין ירושה כמו באתר http://www.maorlevilaw.co.il יכול לסייע גם לערוך צוואה ולנסח אותה כך שהיא תעמוד בכל התנאים של החוק ותתקיים ללא ערעורים או התנגדות.  בין היתר עו"ד ירושה יסייע ליורשים להתנהל במקרים שבהם לא נערכה צוואה ובכך יסייע לגשר לחלק ולהוציא לפועל צוואות או ירושות על פי הדין. 

לסיכום, ירושה יכולה להיות דבר פשוט שקל להוציא לפועל ולעיתים היא יכולה להיות סבוכה ולהוביל לקונפליקטים בקרב יורשים. בשל כך חשוב לבחור משרד עורכי דין שיש לו ניסיון בתחום שילווה אתכם בכל צעד בדרך לחלוקה נכונה וצודקת. 

 

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »