עורך דין חוזים

מבלי שעורך דין לחוזים יהיה מעורב בהסכמים שלכם מול כל גורם אתו תרצו לסגור חוזה – עלולות להיות השלכות חמורות. אתם יכולים לשלם הרבה יותר ממה שאתם צריכים, לאבד את הזכות לרכוש יקר, ואף לחשוף את עצמכם לסיכונים עסקיים וכלכליים מיותרים, כולל תביעות יקרות.

עורך דין חוזים מתי נצטרך אותם?

כל בעל דין יגיד לכם, כי התנתקות של חוזה כתוב, יכולה להיות יקרה בהרבה מאשר לשלם לעורך דין חוזים שיעשה זאת נכון מלכתחילה. הנה ארבע דרכים בהן עורכי דין יכולים לחסוך לכם כסף על חוזים:

  1. קל יותר לאכוף על חוזה שנכתב או נבדק על ידי עורך דין בבית המשפט.

כל נקודת החוזה היא, שתוכלו לאכוף אותו בבית משפט או באמצעות בוררות אם הצד השני לא יעשה את מה שהוא אמור לעשות. אבל חוזה על טופס גנרי או חוזה שאתם כותבים בעצמכם, עלול שלא יהיה ניתן לאכיפה במדינתכם.

  1. חוזה שנכתב או נבדק על ידי עורך דין, יהיה מקצועי ו"מלא" יותר.

פגישה עם עורך דין המעורב בניסוח או בבחינת חוזים, יכולה לעזור לכם להימנע מסיכונים ומחלוקות.

עורכי דין מיומנים לכתוב חוזים המסבירים בבירור, מה יעשה כל צד ולצפות בעיות שעלולות להתעורר בהמשך ההתקשרות ביניכם. כאשר הם בודקים חוזים שנכתבו על ידי אנשים אחרים, עורכי דין מפקחים על מונחי מפתח שעשויים להיות חסרים ומציעים סעיפים נוספים במידת הצורך.

  1. עורך דין יכול לעזור לכם לקבל תנאי חוזה טובים יותר ולחסוך לכם כסף רב.

על פי האתר של עו"ד אדי בליטשטיין עורכי דין, בדרך כלל, כותבים חוזים באופן המעדיף בכל פרמטר את לקוחותיהם. עורך דין עם ניסיון בענף, יידע מהם תנאי החוזה המקובלים. עורך דין יכול להציע ייעוץ בתנאי חוזה טיפוסיים או לכתוב חוזה עסקי הדוחף את הגבולות לטובתכם ובכך, לחסוך כספים רבים.

  1. עורך דין יודע לאילו חוזים תקניים אתם זקוקים.

עורך דין יכול לזהות את כל החוזים שאתם צריכים, כדי להגן על העסק שלכם. אלה עשויים לכלול הסכמי עבודה, תנאים והגבלות, הסכמי אי-גילוי והקצאת קניין רוחני.

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »