עורך דין לענייני גירושים – זה השלב להתייעץ איתו

הבחירה אשר מבוצעת על ידכם לסיים את מהלך הנישואין שלכם ולפצוח במהלך של גירושין איננה קלה כלל וכלל, אך על פי הסטטיסטיקה אחד מכל שניים וחצי בני זוג במדינת ישראל פותחים תיק של גירושין כתוצאה מסיבות שונות ומגוונות.

אז איך מתחילים?

כאשר אתם פותחים תיק של גירושין, עליכם להיוועץ בעורך דין לענייני גירושין מקצועי, על מנת שתדעו כיצד לנהל הליך זה. הפגישה עם עורך דין לענייני גירושין תיתכן מראשית הדרך שלכם אל קבלת ההחלטה שלכם לנקוט בהליך של גירושין או לחלופין בשלב בו אתם שוקלים לנקוט בדרך זו. תתבצע פגישה של ייעוץ עמו בת פעם אחת או בת פעמיים בה יוענק לכם יעוץ משפטי בצורה חשאית, על מנת  שתוכלו לקבל הנחיה ממישהו מקצועי על אשר יקרה עמכם בתהליך של הגירושין ומהן האלטרנטיבות אשר קיימות לכם במצב כזה. בפגישה זו לא תידרשו לחתום על ייפוי כוח כלשהו או התחייבות כל שהוא לתקופה ארוכה או על מענק שכר טרחה של העורך דין לענייני גירושין.

במידה אשר בה הנכם הולכים לדרך של גישור, ישנה היתכנות של היוועצות עם עורך דין בענייני גירושין, על מנת שיהיה בידכם לקבל עוד חוות דעת הודות הסכמה אשר תתגבש במהלך הגישור, כמו למשל – באיזה מצב בתהליך הגישור עליכם להתעקש על שלכם בכל דרך אפשרית, האם הוויתורים בהם נקטו כל אחד משני בני הזוג מניחים את הדעת ואת התקדים המשפטי המקובל, האם ביצוע הפשרה אשר ביצעתם לא תקפח אתכם במהלך הדרך שלכם? וכיוצא בזה, אף הפגישות הללו עשויות להתבצע באופן חד פעמי, בלי הצורך של לחתום על גבי ייפוי כוח לייצוג מטעם עורך דין לענייני גירושין, בלי הצורך לשלם לו שכר טרחה, אלא רק לשלם לו עבור פגישת הייעוץ האמורה.

במצב אשר בו הגשתם תביעה לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני, הנכם נדרשים לפנות אל שירותיו של עורך דין לענייני גירושין, הלה יחתים אתכם על מסמך של ייפוי כוח, על מנת שיוכל לייצג אתכם בפני בית משפט ויוסכם הודות שכר הטרחה.

 

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו עם חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

עורך דין חוזים
Blog
dzrihen@gmail.com

עורך דין חוזים

מבלי שעורך דין לחוזים יהיה מעורב בהסכמים שלכם מול כל גורם אתו תרצו לסגור חוזה – עלולות להיות השלכות חמורות. אתם יכולים לשלם הרבה יותר

קרא עוד »