עו"ד תאונות עבודה – מתי נזדקק לו?

אף אחד מאיתנו לא חושב שיום אחד הוא יזדקק לעו"ד בתחום של תאונות עבודה. אף אחד (לפחות מרבית האנשים), לא חושבים שיום אחד הם יהיו מעורבים בתאונות עבודה. אך לצערנו, דברים כאלה עלולים להתרחש בכל יום, ברמה כזו או אחרת, ולכן חשוב לדעת מתי ולמה אנחנו נזדקק לשירותיו. 

על השאלה למה, קל מאוד לענות. עו"ד תאונות עבודה יפעל בשביל שאנחנו נקבל את מה שמגיע לנו. בין אם זה מביטוח לאומי, חברת הביטוח שלנו או של בית העסק, וכן מבית העסק עצמו. מאחר ואנחנו עברנו את התאונה בזמן העבודה, אזי שמגיעות לנו זכויות מסוימות וכן מגיעים לנו פיצויים. בין אם זה על התאונה, בין אם זה על הטיפול והשיקום שעלינו לעבור ובין אם זה על אובדן כושר עבודה ויכולת להתפרנס בעתיד. 

צריך להדגיש כאן, הגדרה של תאונות עבודה היא מאוד רחבה, שכן היא מתייחס לא רק לזמן שאנחנו במקום העבודה, אלא גם לזמן שלפני, כשאנחנו בדרך למקום העבודה וכן לזמן שאחרי, כשיצאנו ממקום העבודה. ישנן הגדרות ברורות, מתי בדיוק זה נחשב תאונת עבודה ומתי לא. 

מתי נזדקק לשירותיו של עורך דין תאונות עבודה

למעשה, בכל עת שאנחנו מתמודדים עם תאונת עבודה, מכל סוג שהוא. סביר להניח שאם מדובר על תאונה קטנה, אז אין צורך בכך, כמו כן, אם אנחנו מגיעים למסקנה שחברת הביטוח ומקום העבודה פיצה אותנו כמו שצריך, בלי צורך להיעזר בעורך דין, אז יהיה נכון לפנות אליו רק בשביל לוודא שאכן מדובר על פיצוי מתאים. 

בכל מקרה אחר, בוודאי אם מדובר בתאונות קשות ומורכבות, הרי שיש להיעזר בשירותיו של חיים הקמן משרד עורכי דין בשביל לקבל את מה שמגיע לנו כחוק.

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »