בדקו אם משלמים לכם כראוי מול טבלת השכר של אולג'ובס

טבלת השכר של אולג'ובס היא אחד האמצעים החשובים ביותר עבור כל עובד שכיר. המידע מעניק לכל אחד את המידע על השכר החודשי שהוא אמור לקבל.

קביעת שכר העבודה

במקרים רבים שכר העבודה נקבע בעת גיוס העובד לחברה ונותר כך לאורך כמה שנים. קיימים עסקים אשר בכל שנה עורכים שיחות חתך ובחלק מהן מחליטים להעלות את שכרו של עובד ספציפי לאור מוסר העבודה הגבוה שלו, העשייה ותחושת השייכות לעסק.

כדאי לבדוק מעת לעת את טבלת השכר באתר של אולג'ובס כדי לראות אם השכר המשולם הוא אכן ראוי או שעם הזמן הממוצע במשק לביצוע תפקיד ספציפי עלה והעובד נותר מאחור.

בהתאם לממוצע זה, יכול כל עובד לדרוש את השכר הראוי המגיע לו מהמעסיק. בהתאם למצבה של כל חברה ורצונם של מקבלי ההחלטות, יוחלט אם העובד אכן יקבל שכר גבוה יותר או לא.

קראו על שכר המינימום בישראל https://www.alljobs.co.il/ArticlePage.aspx?LinkWord=%F9%EB%F8_%EE%E9%F0%E9%EE%E5%ED

חיפוש מקום עבודה חדש

עובד שלא קיבל אישור להעלאת שכרו מרגיש מתוסכל מאד לאור העובדה שהקולגות שלו במקומות עבודה אחרים מקבלים שכר שהוא גבוה יותר ולעתים מדובר בסכומים משמעותיים ביותר.

לכן, הוא ישקול לעזוב את מקום העבודה ולחפש מקום אחר אשר שם יקבל שכר גבוה יותר תמורת עבודה זהה.

העובד בונה את הפרופיל התעסוקתי שלו ודרך סוכן המשרות באתר הוא מקבל בדרך כלל הצעות רבות עבור משרות התואמות את כישוריו. בכל ראיון עבודה הוא מציין את השכר שהוא מבקש על פי הממוצע במשק לתפקיד ולמספר השנים שבהן הוא עוסק בנישה זו.

קיימים מקרים רבים שבהם הוא יתקבל למקום עבודה חדש בשכר הראוי ולאחר מכן יתפטר ממקום העבודה הנוכחי ויתחיל בדרכו החדשה תוך קבלת שכר התואם את הנתינה שלו, בדקו באתר מידע חשוב.

קבלת שכר ראוי

רוב השכירים מגלים מחויבות רבה למקום העבודה שלהם, עובדים שעות רבות ועושים כל שניתן כדי לקדם מהלכים עסקיים חשובים. לכן כל עובד מצפה לקבל יחס הולם ושכר ראוי ממקום העבודה. רבים מהם מעניקים שכר ראוי, אך קיימים גם חריגים.

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »