כל הסיבות להיעזר בעורך דין בתביעות ביטוח

כל מי שמבוטח בביטוח כלשהו יהיה זכאי לקבל פיצויים במקרים שונים. על פי הכללים המפורטים בפוליסת הביטוח יוחלט האם המבוטח זכאי לקבלת פיצויים, ואם כן מהו הסכום שהוא יוכל לקבל. יש מקרים בהם התהליך זורם בקלות, והמבוטח מגיש תביעה מול חברת הביטוח, זו מאשרת את התביעה ומבצעת את התשלום כנדרש. אבל זה מקרה אוטופי שלא קורה לעיתים קרובות. כי לא פעם מבוטחים מוצאים את עצמם בסיטואציות מביכות בהם הם לא יכולים לקבל את הכסף שמגיע להם על פי חוק, ראו דוגמא כזו.

מדוע הם לא מקבלים את הכסף?

הקושי המרכזי מולו נתקלים מבוטחים הוא ההתמודדות מול חברת הביטוח. הגיע הזמן שנוציא לנו מהראש שחברת הביטוח מחכה לשלם לנו פיצויים. היא לא מעוניינת לשלם לנו שקל, היא רוצה לגבות מאתנו כספים מידי חודש בחודשו, ולא פעם בזמן אמת היא מנסה להתחמק מחובותיה. אמנם זה לא תמיד וגם לא כל חברות הביטוח תנהגנה בחוסר הגינות. אבל ככלות הכול עלינו לזכור שחברת ביטוח היא חברה מסחרית לכל דבר. ויש לה, כמו לכל חברה וחברה שיקולים של רווח והפסד. היות שכך חברת הביטוח עלולה לעשות שרירים ולמצוא עילות מדוע היא לא חייבת לשלם את הפיצויים שהמבוטח תובע ממנה.

הסיבה להיעזר בעורך דין

וזו הסיבה המרכזית שמסבירה לנו מדוע כדאי וחשוב מאוד להיעזר בעורך דין. כאשר אנחנו מגישים תביעה עם עורך דין אנחנו יכולים להיות בטוחים שיש לנו סיכויים טובים יותר לקבל את הפיצויים. ומעבר לכך – לרוב הפיצויים יוכלו להיות גבוהים יותר במידה ונתנהל באופן מקצועי..

  • בדיקה יסודית – עורך דין מקצועי בתביעות ביטוח יוכל לבחון את המקרה ואת הפוליסה, ולקבוע בהתאם לנתונים איזו תביעת ביטוח אתם יכולים להגיש.
  • התנהלות נכונה – הגשת תביעה מול חברת ביטוח צריכה להתבצע באופן הנכון. וזאת כדי לחסוך זמן ולהבטיח כי התביעה תתקבל בלי שחברת הביטוח תמצא עילה להשיב אותה בשלילה.
  • קבלת הפיצויים – יש מקרים לא מעטים בהם מבוטח קיבל את הפיצויים רק הודות לכך שהוא היה מלווה באיש מקצוע.

> קראו גם מידע על עורך דין לרשלנות מקצועית

אהבתם את המאמר שתפו אותו עם חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

Blog
dzrihen@gmail.com

תביעת נזיקין – דיני נזיקין

כל אחד מאתנו חשוף לנזקים שונים במהלך החיים. זה יכול להיות בגין תאונת עבודה, פגיעה, תאונת דרכים וכיוצא באלו. במקרים אלו יתעורר צורך לפנות אל

קרא עוד »