תביעת רשלנות רפואית

הגשת תביעה רשלנות רפואית עשויה להיות מורכבת וממושכת. אבל בסופו של דבר התהליך עשוי להוביל את מגישי התביעה לקבלת פיצוי כספי גבוה ומשמעותי עבורם. כך שמי שחווה רשלנות רפואית צריך להיות מודע לכך, ולזכור כי אל לא לספוג את הנזק בשתיקה ולהמשיך הלאה. במיוחד לא אם הנזק שנגרם עוצר לו את החיים ומונע ממנו להמשיך בניהול תקין של סדר יומו. כי בדיוק עבור מקרים כאלו מגיע לו כחוק לקבל פיצויים בגין רשלנות רפואית.

מה צריך כדי להגיש תביעה?

שונה תביעת רשלנות רפואית מתחומים אחרים. שככן במקרה כזה, לצד הידע וההיכרות עם החוק וחברות הביטוח שנמצאות בתמונה, יש מקום משמעותי גם לפן הרפואי. כלומר, חשוב מאוד שמי שמתעסק עם הגשת התביעה והסדרת המסמכים ילווה על ידי רופאים מומחים שיוכלו לבחון את המקרה לעומקו, ולהגיע למסקנות המדויקות בהתאם לתיק הרפואי. מה מוגדר כנזק רפואי? מה היה אמור הטיפול הנכון לכלול? האם התוצאה אכן נובעת בגין טיפול לקוי? האם יש מקום לתביעה של רשלנות רפואית בהריון? ובעצם האם אכן יש כאן הוכחה מוחצת כי הטיפול הרפואי היה רשלני ולוקה בחסר?

לקבל את כל מה שאפשר

בשנים האחרונות קיימת מודעות רבה לנושא מימוש זכויות. בין היתר פועלות חברות שונות למען לקוחות וקבלת הזכויות שמגיעות להם כחוק. כי במקרים בהם אנשים לא נוקטים ביוזמה ולא מגישים תביעה באופן נכון, הם עלולים להפסיד את כל הזכויות שלהם. כדי לקבל את הפיצויים בגין תביעת רשלנות רפואית, ולצאת לדרך לאחר הטיפול הרשלני עם סכומי כסף משמעותיים שיעזרו לנפגע לרפד לעצמו את החיים – חשוב לממש את הזכויות מול חברות הביטוח.

עורך דין מומחה בתמונה

ההמלצה הגורפת היא להכניס עורך דין מומחה בתחום תבעת רשלנות רפואית לתמונה. עורך דין רשלנות רפואית מכיר את התחום ויש לו את כל הידע הנחוץ על מנת לסייע ללקוח וללוות אותו לכל אורך הדרך, עד לקבלת הפיצויים שמגיעים לו. עורך הדין מנהל את הפרוצדורה ודואג להסדרת כל העניינים הטכניים. כמו כן הוא מלווה ברופא מומחה שבוחן את הפרטים ומסייע בקביעה האם אכן מדובר בטיפול רשלני.

אהבתם את המאמר שתפו אותו עם חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

עורך דין חוזים
Blog
dzrihen@gmail.com

עורך דין חוזים

מבלי שעורך דין לחוזים יהיה מעורב בהסכמים שלכם מול כל גורם אתו תרצו לסגור חוזה – עלולות להיות השלכות חמורות. אתם יכולים לשלם הרבה יותר

קרא עוד »