תביעה נגד חברת ביטוח סיעודי

אחד הביטוחים החשובים ביותר שאנחנו יכולים להחזיק ברשותנו, הוא ביטוח סיעודי. מדובר על פוליסה שמטרתה לאפשר לנו לקבל מימון לטיפולים סיעודיים, כולל מימון להעסקת מטפל סיעודי, במידה ויש צורך בכך. 

לצערנו, כפי שאנחנו יודעים, לא מעט אנשים, בפרט אנשים מבוגרים, נדרשים להשתמש בשירותיהם של מטפלים סיעודיים בגין חוסר יכולת לטפל בעצמם ולבצע פעולות באופן עצמאי. זה נכון לגבי אנשים שמתמודדים עם מצבים סיעודיים כתוצאה מזיקנה וכן אנשים שמתמודדים עם מצבים דומים, מסיבות אחרות. 

העניין הוא, כמו בכל מקרה של פוליסות ביטוח שהחברות אשר מוכרות לנו אותן לא ימהרו לאפשר לנו לממש את הפוליסה. כלומר, חברות הביטוח לא ימהרו לאפשר לנו ליהנות מתנאי הפוליסה, מתוך מחשבה שזה יכול לעלות להן כסף. לכן סביר להניח שאנחנו נצטרך להגיש תביעה נגד החברה ולפעול בצורה משפטית או אחרת בשביל לקבל את מה שמגיע לנו. לשם כך, עלינו לדעת כיצד לעשות זאת. 

איך מגישים תביעה נגד חברת ביטוח סיעודי?

בשביל להגיש תביעה בצורה נכונה אנחנו צריכים להעסיק עורך דין סיעודי שמתמחה בתחום. אנחנו צריכים לדאוג שיש איתנו איש מקצוע מנוסה, אשר מכיר היטב את תחום הביטוחים בכלל ובפרט ביטוח סיעודי, ויודע כיצד להתמודד עם חברת הביטוח מהיבטים שונים. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים להחזיק ברשותנו את כל המסמכים ופריטי המידע שיכולים לעזור לנו בשביל שנוכל לגשת אל החברה ולהוכיח, שאכן בן המשפחה המבוטח הוא חולה סיעודי אשר זקוק לקבלת טיפול וסיוע, על כן אנחנו מבקשים לממש את הפוליסה וליהנות מתמיכה של חברת הביטוח בשביל שנוכל לספק לו את הטיפולים הטובים ביותר. בין היתר, הוא יצטרך לעבור גם ועדה שתבחן את היכולות שלו ותוכיח שאיננו יכול להתנהל באופן עצמאי. 

 

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »