אשרות הומניטאריות – כל מה שצריך לדעת

למשרד הפנים ישנם כמה סוגי אשרות, אשר אחת מסוגי האשרות הללו היא: אשרות הומניטריות. מדובר על אשרה מאוד חשובה אשר מצילה מדי יום אנשים רבים אשר מבקשים סיוע ממדינת ישראל על אף שהם לא אזרחים של מדינת ישראל. לא מעט אנשים המעוניינים לקבל אשרה ואינם מצליחים לקבל אותה בדרכים הרגילות, יכולים לנסות לקבל אשרה הומניטרית אשר תוכל לסייע להם.

מה חשוב לדעת על אשרות הומניטריות?

הנה כמה דברים שחשוב לדעת על אשרות הומניטריות: ראשית כל, אם מדובר באזרח לא ישראלי אשר מצוי במקרה חירום רפואי שבגינו הוא מקבל טיפול רפואי בישראל או טיפול מתמשך בישראל, הרי שהוא יקבל אישור לשהייה בישראל. כמו כן, אם מדובר באזרח לא ישראלי שזקוק לטיפול רפואי אך אין במדינה שלו טיפול רפואי ראוי והוא מעוניין לקבל אותו בישראל, יתכן מאוד שהוא יקבל אישור שיסייע לו לקבל את הטיפול הרפואי הנדרש לו בישראל. כמו כן, אם יש איום ממשי על חייהם של בוגרים או קטנים שלא אזרחי ישראל, הם יכולים לקבל אשרה לשהות בישראל על מנת שתתאפשר הצלת חייהם. גם במקרה של עובדים זרים העוסקים בסיעוד, ניתן להעניק להם הארכה באשרת העבודה שלהם גם ללא אזרחות ישראלית. 

כיצד מקבלים אשרה הומניטרית בצורה הטובה ביותר?

על מנת לקבל אשרה הומניטרית בצורה הטובה ביותר כדאי מאוד להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום. כאשר נעזרים בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, ניתן לקבל אשרה הומניטרית בצורה קלה יותר ומהירה יותר. בדקו איזה עורך דין מהווה את עורך הדין הטוב והמקצועי ביותר בתחום על מנת לוודא שהוא באמת יכול לסייע לכם בקבלת אשרה הומניטרית ופנו אליו.

קראו כאן על נושא מסורבי כניסה לישראל.

אהבתם את המאמר שתפו אותו עם חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

Blog
dzrihen@gmail.com

פוליסה פיננסית סולידית

מי לא היה רוצה ליהנות מהשקעה בעלת תשואה גבוהה, ללא שום צורך בלקיחת סיכונים מיותרים. אומנם נכון כי ישנם אנשים שנהנים להשקיע במניות, חלקם אפילו

קרא עוד »