החזרי מס בגין תרומות, איך זה עובד ?

הידעת? המדינה אוהבת את התרומה ואת הדאגה לחלש, ברצונה לעודד ישראלים לתרום לעמותות שזקוקות לתרומות על מנת להפוך את ישראל למקום טוב יותר. על כן המדינה מעודדת תרומות על ידי הכרה בסכומי התרומות לצורכי מס הכנסה.  מדובר בכסף השייך לכם.

תורמים כסף לעמותה מוכרת על פי מס הכנסה? האם מגיעים לכם החזרי מס בגין תרומות?

שכירים יכולים לקבל זיכוי מס בגין תרומה, עוד באותה השנה שבה ביצעו את התרומה. יכול להיות, שאתה זכאי להחזר מס בשיעור של 35% מהתרומה. עושה חשק לתרום נכון?

גם המעביד רשאי להעניק לעובדיו זיכוי בגין תרומות וגם רשות המס. כולם כל כך אוהבים אנשים אדיבים שתורמים מכספם. כמובן, וברור שהזיכוי לפי סעיף זה מותנה בצרוף קבלה מקורית בגין התרומה, התרומה צריכה להיות לגוף מוכר על ידי המדינה כארגון ללא מטרות רווח.

תוכלו להתייעץ איתנו

במקום לקרוא ולהתעמק, ללמוד את מדריך החזר מס שלם לשכירים אשר מבקשים לתרום מכספם תוכלו להתייעץ איתנו ולשאול כל שאלה.

רוב האזרחים העובדים כשכירים אינם מודעים לכך כלל ועיקר. אך אנחנו כאן כדי להסביר לכם הכל ולהראות לכם שיכול להיות והמדינה יכולה להחזיר לכם מאות ואפילו אלפי שקלים. כל מנת לעשות זאת, צריך להגיש דוח למס הכנסה.

דוחות למס הכנסה

כל קשר עם מס הכנסה נשמע מפחיד. אך לא כך הדבר. מומלץ מאוד לא להיות שאננים ולבדוק היטב את נושא החזר המס, להגיש את הדוחות בזמן על מנת לא להפסיד את הכסף שלכם לטובת קופת המדינה. ישנם מסמכים שיש להגיש. נשמח לסייע לכם להגיש אותם בצורה מרוכזת ובפעם אחת על מנת למנוע סחבת. נסייע לכם לצרף את כל המסמכים ולמלא את הפרטים ולודא שאכן כל מה שאתם צריכים להגיש אכן הוגש.

מדובר בכסף השייך לכם- דרשו לקבלו בחזרה

מעוניין לבדוק כמה כסף מגיע לך לקבל בחזרה אל בעלותך? אנחנו כאן בדיוק בשבילך ולשירותך באמצעות אתר https://taxref.co.il/!

תוכל להגיש את הבקשה לקבלת ההחזר עוד היום!

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »