עו"ד גירושין – איך לבחור עורך דין שיהיה לטובתך?

אנשים עוברים תהליכים שונים ותהפוכות בחיים שלהם. וגם אם הם פתחו את הדרך הזוגית שלהם בקול מצהלות ורננה, הם עשויים למצוא את עצמם ביום מן הימים מתמודדים עם תהליך גירושין. גירושין זה אף פעם לא שלב נחמד. תמיד יש רגשות לא נעימים ברקע וגם קשיים רגשיים של ממש. ככלות הכול בני זוג תופסים מקום משמעותי מאוד זה בליבו של זה. ופרידה לא משאירה אף אחד שווה נפש.

להיות מיוצג על ידי עורך דין

בתהליך המקדים לגירושין יש דיונים רבים והרבה נושאים שיש לדון עליהם, קראו על כך באתר https://www.lawlife.co.il. המטרה של כל אחד מהצדדים היא להפסיד כמה שפחות בגין הגירושין. יש מספר נקודות חשובות שדנים עליהם בעת שעורכים את הסכם הגירושין. ובמקרים לא מעטים יש חילוקי דעות ואף סכסוכים בין בני הזוג. כל אחד מהם מושך את החבל לצד שלו ורוצה לקבל יותר.

  1. רכוש משותף – הנושא הראשון הוא הרכוש המשותף של בני הזוג. לכל זוג יש רכוש משותף. פעמים זו דירה שהם רכשו יחד, עסק שהם מנהלים יחד, או אפילו רק משכנתא או חסכונות. בכל מקרה לגופו יהיה צורך לבדוק את אופן החלוקה של הרכוש המשותף בין בני הזוג, כאשר המטרה היא לחלק בצורה הוגנת את הרכוש בין הצדדים, ולמנוע מצב בו אחד מבני הזוג מופלה לרעה. כמו כן יש התייחסות לכתובה ליה התחייב הבעל לאשתו בעת מעמד הנישואין. בשלב הגירושין עליו לפרוע את חובו לאישה ולשלם את הסכום עליו הוא התחייב.
  2. ילדים משותפים – במידה ויש לבני הזוג ילדים משותפים חשוב מאוד לשים את הילדים במרכז הדיונים המשפטיים, ולעשות כל מאמץ כדי לדאוג לשלומם. תמיד יעשו את המיטב כדי למצוא את הפתרון הנכון ביותר בעניין המשמורת של הילדים, וזאת כדי להבטיח לכם חיים בריאים ומסגרת משפחתית יציבה ככל האפשר למרות הטלטלה המשמעותית שהם חווים עם הפרידה של ההורים שלהם.

כדי לנהל את התהליך בצורה שדואגת לטובת הצד שלך חשוב לאתר עורך דין מקצועי שיוכל לדאוג לך באמת, בהתאם לתחום ההתמחות שלו אם זה עו"ד אלימות במשפחה או עו"ד הסכמים וחוזים.

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »