איך בוחרים עורך דין פלילי תותח

אם הואשמתם בעבירה פלילית, האינטרס שלכם הוא לפנות מיד לייעוץ משפטי מיומן. פשעים קלים לכאורה, יכולים עדיין להוביל לרישום פלילי, ורישום יכול לרדוף אתכם במשך שנים, עשורים או אפילו לכל החיים.

איך בוחרים עורך דין פלילי תותח 

בכל הנוגע להגנה פלילית, לא כל עורכי הדין נוצרו שווים. תוצאת התיק, תלויה במידה רבה בשאלה האם עורך הדין המתאים נמצא לצדכם, במיוחד כשמדובר בנושא של שחרור ממעצר למשל. המשיכו לקרוא למידע נוסף על בחירת עורך הדין הפלילי הטוב ביותר למצבכם הייחודי.

שאלות שכדאי לבחון את עצמכם בהן 

  • האם נוח לי לדבר בפתיחות עם עורך הדין?
  • אם אני לא אוהב את הדרך שבה התיק מטופל?
  • האם עורך הדין שלי מסביר דברים בצורה שאני יכול להבין?
  • האם נראה שעורך הדין שלי באמת דואג לי ולתוצאות התיק שלי?

מה לחפש בעורך דין פלילי 

למרות שאופי וחומרת הפשע ישפיעו במידה רבה על אופן הטיפול בתיק שלכם, כל אדם המואשם בפשע, צריך לוודא שעורך הדין שלו עומד בכל הקריטריונים הבאים.

ניסיון עם ההאשמות שאתם מתמודדים 

שכירת עורך דין פלילי בירושלים המתמחה בנהיגה בשכרות, עשויה להיות הבחירה הפחות טובה אם הואשמתם במעילה. המשפט הפלילי מורכב ומתפתח כל הזמן; חובה לעבוד עם עורך דין שיש לו ניסיון רב בפשע הספציפי שבו הואשמתם. 

עורכי דין מסוימים מתמקדים בפשעים אלימים, אחרים בפשעי סמים, ואחרים בעבירות צווארון לבן. הכינו שיעורי בית והתייעצו עם עורך דין שיש לו הבנה עמוקה על מה שעובר עליכם. 

רוב משרדי עורכי הדין, מציעים ייעוץ ראשוני חינם; נצלו את זה. אתם יכולים וצריכים לשאול שאלות כדי לקבוע אם לעורך הדין המסוים שאתם מראיינים, יש את הניסיון שאתם צריכים.

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

ייעוץ משפטי

כל אדם נזקק, זקוק או יזדקק לייעוץ משפטי לפחות פעם אחת בחייו. ייעוץ משפטי נוגע בכל אספקט של החיים: פיננסים, מקרקעין או נדל”ן, פלילי, מזונות,

קרא עוד »

זכאות לקנאביס רפואי

כמו בכל תרופה, אם החולה מרגיש שיש לו את התנאים המאפשרים את לקיחתה, הוא יוכל לקבלה על ידי הרופא הפרטי שלו. זכאות לקנאביס רפואי אינה

קרא עוד »

כמה עולה חוקר פרטי

מחירו של חוקר פרטי הוא לא זול כמו שבטח חלקכם יודעים. העבודה המאומץ ולעיתים המסוכנת שעושים חוקרים פרטיים, יכולה להיות ההבדל בין זיכוי לאישום בבית

קרא עוד »