מתי נצטרך לפנות לעו״ד פלילי?

התחום של המשפט הישראלי נחלק לשני בדים – משפט אזרחי ומשפט פלילי. המשפט הפלילי מתעסק במצבים אשר בהם המדינה תגיש תביעה משפטית אל מול ארגון או פרטים על ביצוע עבירה מההיבט הפלילי, בעוד שהמשפט האזרחי עוסק במצבים של בין פרט לפרט, בין ארגון או פרט למדינה או בין פרט לארגון.

המטרות של עורך דין פלילי

את הטובה של הציבור מייצגת פרקליטות המדינה, כאשר את הארגון או הפרט מייצג עו"ד פלילי. עסקינן בייצוג של עורך דין מאת ההגנה והוא עשוי להגן על הזכויות של הנאשמים. המטרות של עורך דין פלילי הן לעמוד כנגד התקפת עורך דין של ההכנה והוא עשוי להגן על הנאשם. במשפט פלילי, עורך הדין מהצד של התביעה צריך להביא ראיות לכך כי הנאשם ביצע את העבירה המיוחסת לו. במידה והוא לא מצליח להוכיח, השופט לא יוכל לקבל את הטענה כי הוא אשם בביצוע של עבירה. לכם מטרתו היא הפרכת הטענות של התביעה והצגה של הוכחות או עדויות שיוכיחו שהנאשם לא ביצע את העבירות וכי התביעה שוגה בדבריה.

מתי נצטרך לפנות לעו״ד פלילי?

במועד בו משארת ישראל פותחת בהליך של חקירה שהנכם מעורבים בה או כאשר משטרת ישראל מזמנת אתכם לחקירה יותר מתקדמת, מומלץ לכם לשכור את שירותיו הנאמנים של עורך דין פלילי, אשר ייצג אתכם במהלך כל התהליך.

אין זה נבון להמתין עד המועד בו יוגש נגדכם כתב אישום ובפרט לא עד המועד בו הנכם עומדים למשפט. על מנת לשכור את השירות של עורך דין פנימי עשוי הדבר להיות יותר מדי מאוחר עבורכם. אתם עשויים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי כמו כאן על מנת שתוכלו להגן על עצמכם בצורה הנאותה מפני הטחת כל מיני האשמות וגם כדי שתוכלו לקבל את על האמצעים והאינפורמציה כיתד להתנהג ולפעול בזמן שמתנהלת חקירה משטרתית כנגדכם.

אהבתם את המאמר שתפו אותו עם חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם? מאמרים נוספים בתחום

עורך דין חוזים
Blog
dzrihen@gmail.com

עורך דין חוזים

מבלי שעורך דין לחוזים יהיה מעורב בהסכמים שלכם מול כל גורם אתו תרצו לסגור חוזה – עלולות להיות השלכות חמורות. אתם יכולים לשלם הרבה יותר

קרא עוד »